Par mums

Prezentēju savu angļu buldogu audzētavu “Fantastik Dog”, kura nodarbojas ar augstvērtīgu izstāžu un vaislas suņu audzēšanu. Ar kinoloģiju (vaislas darbu un dresūru) aizraujos no1978.gada. Sākumā manu interesi saistīja vācu aitu suņi, ar kuriem nodarbojos 14 gadus, pēc tam manā redzeslokā nokļuva angļu buldogi. Šķirne mani aizrāva aizvien vairāk, un 1999 gadā tika oficiāli reģistrēta angļu buldogu audzētava ”Fantastik Dog“.

Ar laiku man pievienojās draugi un kolēģi, kurus arī aizrāva šī šķirne. Šī iemesla dēļ daudzi audzētavas suņi ir līdzīpašums, bet viņu īpašnieki veido draudzīgu komandu, kura jebkurā brīdī ir gatava palīdzēt un sniegt atbalstu gan viens otram, gan iesācējiem, un apvienota ar vienu kopīgu lietu un vienu lielu mīlestību – mīlestību pret buldogiem.
Mūsu devīze – mīlestība un zināšanas!

Šajā sadaļā piedāvājam iepazīties ar pilnu mūsu komandas sastāvu, apskatīt retro-fotogaleriju un mūsu audzētavas elektronisko kopiju. Ceram, kā kopejais ieskats mūsu virtuālajā mājā būs patīkama un interesanta, bet rekomendācijas tās iekārtošanā palīdzēs izvairīties no daudzām kļūdām gadījumā, ja kādreiz nolemsiet sākt patstāvīgu ceļu uz kinoloģiskajām virsotnēm.

Mūsu komanda Audzētavas iekārtošana