Mūsu komanda

Priecājos, ka esat nolēmuši iepazīties ar mums tuvāk. Stādu priekšā sevi un savus domubiedrus.

Ļubova Voinova
Suņaudzētavas „Fantastik Dog” īpašniece. Ar suņiem nodarbojas no 1978. gada, ar buldogiem no 1993. gada. Profesionāla dresētāja, strādāja par instruktoru satiksmes ministrijas apsardzes suņaudzētavā, vecāko instruktoru IeM suņaudzētavā, inspektoru-kinologu sardzes pulkā. Nacionālās kategorijas sporta tiesnese.

Andris Puriņš (mans vīrs)
Ar suņiem nodarbojas kopš 1992. gada, profesionāls dresētājs, strādāja par inspektoru –kinologu sardzes pulkā. Tagad strādā par inspektoru kriminālajā policijā. Stažējies Amerikā un dienesta suņaudzētavā Francijā. Nacionālās kategorijas sporta tiesnesis.

Tatjana Jermolajeva
Ar suņiem nodarbojas kopš 1990. gada, profesionāla dresētāja, daudzkārtēja dresūru sacensību uzvarētāja. Nacionālās kategorijas sporta tiesnese. Vācu aitu suņu audzētavas „Eltae” īpašniece.

Ludmila Šarkoviča
Ar suņiem nodarbojas kopš 1993. gada, profesionāla dresētāja, daudzkārtēja dresūras sacensību uzvarētāja, pieredzējusi suņu audzētāja.
12.11.09. Ludmila traģiski gāja bojā. Ļuda, tu vienmēr paliksi kopā ar mums, mūsu sirdīs un atmiņās, mūsu komandā!

Tamāra Visocka
Ar suņiem nodarbojas kopš 1975.gada , profesionāla dresētāja, daudzkārtēja dresūras sacensību uzvarētāja, pieredzējusi suņu audzētāja.

Aivars Vindelis
Ar suņiem nodarbojas kopš 2001. gada, pieredzējis suņu audzētājs. Izaudzējis daudz teicamus kucēnu metienus.

Viktorija Kalobanova
Ar suņiem nodarbojas kopš 1974. gada,iesāka ar vācu aitu suņiem un rīzenšnauceriem. Pieredzējusi suņu audzētāja.

Jeļena Strautiņa
Ar suņiem nodarbojas kopš 1996. gada, pēc profesijas mediķis (militārā lauku ķirurģija). Interesējas par netradicionālu metožu izmantošanu dzīvnieku veselības atjaunošanā pēc iegūtām traumām un kustību aparāta saslimšanām. Pieredzējusi un atbildīga suņu audzētāja.

Daiga Doniņa
Ar suņiem nodarbojas kopš 1980. gada, profesionāla dresētāja, strādāja IeM suņu audzētavā par operatīvo dežurantu, inspektoru-kinologu sardzes pulkā. Nacionālās kategorijas tiesnese sportā.

Izmantojot gadījumu ,mūsu komandas vārdā gribu izteikt pateicību visiem angļu buldogu īpašniekiem ,kuri ir iegādājušies savus mīluļus „Fantastik Dog „ suņu audzētavā, un ir kļuvuši par mūsu domu biedriem. Varbūt mēs nevaram jums veltīt tik daudz laika, cik mums visiem gribētos, bet mēs vienmēr atceramies par jums, sekojam un lepojamies par jūsu panākumiem. Paldies jums! Esmu pārliecināta, ka ar kopējiem spēkiem mums uzdosies uzturēt augstu angļu buldogu eksterjera kvalitāti Latvijā un „Fantastik Dog” suņu audzētavā.

CAUR CIENĪGU PAGĀTNI - UZ SPĪDOŠU NĀKOTNI!

Mūsu komanda. Galerija
Atpakaļ