Kucēnu humors

Pārdodot kucēnu, es vienmēr jaunos īpašniekus lūdzu zvanīt man jebkurā laikā, ja viņiem kucēna uzvedībā kaut kas liekas savāds vai dīvains. Dažreiz šie zvani ir visai kuriozi:
• zvana nesen nopirkta kucēna saimnieks, kucēnam uz vēdera parādījušies izsitumi (laikam alerģija vai vēl kas ļaunāks). Tā kā pa telefonu diagnozi noteikt pagrūti, lūdzu atbraukt un parādīt. Kucēns izrādās absolūti vesels, jautrs un tīrs. Nevarot neko saskatīt, jautāju: „Kur tad ir tās pumpiņas?” Uz ko saimnieks ar izaicinājumu atbild: „Pēc Jūsu domām, kas tas tāds ir? Un vēl divās rindās!” Mēģinu noturēt nodevīgo smaidu: „Tie taču viņam ir pupiņi!” Nedaudz apmulsis jaunais cilvēks tomēr nepadodas: „Bet es taču pirku suni, nevis kuci! Kādi pupiņi? No kurienes?”
Nācās vilkt paralēles, un kā uzskates līdzekli izmantot viņu pašu. Tā teikt – salīdzināt vīrieti ar vīrieti.

• zvans, kad pagājusi nepilna stunda kopš pārdots kucēns: „Atvainojiet, mēs tikko nopirkām kucēnu, ar viņu viss ir kārtībā, neuztraucieties, ir tikai viena problēma, gribējām meiteni, bet Jūs mums pārdevāt puiku!” Samulsusi, jo metienā bija tikai kuces, jautāju: „Kur kucēnam ir pincītis, vēdera vidū vai starp pakaļkājām?”Atbildē dzirdu : „Starp ķepiņām, bet ļoti, ļoti liels!”.
• zvans nakts laikā: „Dieva dēļ atvainojiet, bet ar kucēnu ir noticis kas nelāgs. Vakarā iedevu viņam bietes, un tagad viņam urīns ir tādā jocīgā krāsā; es pagaršoju – rūgts! Vai Jūs nezināt, ko tas varētu nozīmēt?” Samiegojusies atbildu ne pārāk taktiski:”Manuprāt, jūs esat nojūdzies!”
• Pārdodu buldoga kucēnu ģimenei, kurai jau ir pieaudzis, ar „raksturiņu”, bulterjers. Uzmanīgi skaidroju, lai drošības dēļ neatstāj abus suņus kopā, it sevišķi vienus pašus. Neskatoties uz apgalvojumiem, ka bulterjers ir labi audzināts, protams jūtos satraukta. Pēc dažām stundām atskan telefona zvans.Klausulē atskan:”Atvainojiet, bet mēs nepaklausījām padomam un palaidām viņus kopā.”Domāju, nu viss, tas nezvērs ir nokodis kucēnu!Sirdij stājoties, drebošu balsi, jautāju:”Nu, un kā?” Un atbildē dzirdu:”Vai viņš tagad visu laiku plēsīs mūsu bulterjeru?”
• Dažas dienas pēc kucēna iegādes zvana jaunizceptais īpašnieks un saka, ka pēc ēšanas kucēns sēž stūrī un rausta plecus.Kā rausta? „Nu tā, ar visu korpusu.”Varbūt viņš vienkārši pēc sātīgām pusdienām žagojas?” Vai, laikam jau gan, bet mēs nez kāpēc nolēmām, ka viņš tā ...kurkst!”

Atpakaļ